Prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl. 7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.

Europejski Dzień Języków

We wtorek  26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji nasi lingwiści zaprosili dzieci do wspólnej zabawy. Śpiewaliśmy piosenki w różnych językach. Mieliśmy również możliwość degustacji przeróżnych potraw.

Młodsze klasy, które reprezentowały wybrane Państwa, zaśpiewały piosenkę charakterystyczną dla danego kraju.

Klasy czwarte, piąte oraz szóste, oprócz występów artystycznych, przygotowały również degustację produktów charakterystycznych dla Państwa, którym były w tym dniu.

Nie zabrakło również językowych łamigłówek, które miały za zadanie rozwiązać starsze dzieci.

Święto języków zostało ustanowione w 2001 r. przez Radę Europy i Komisję Europejską w celu promowania różnorodności językowej i kulturowej w Europie.