Prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl. 7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.

hiszpański El Día de la Hispanidad

12 października upamiętniamy odkrycie Ameryki przez Krzysztofa Kolumba. Z tej okazji uczniowie Szkoły Podstawowej  w dniach 9-20 października mogą podziwiać wystawę na temat niektórych krajów hiszpańskojęzycznych.

12 października ustanowiono przez ONZ Dniem języka hiszpańskiego. Jest to święto narodowe w Hiszpanii, Argentynie, Chile, Urugwaju, Boliwii, Ekwadorze, Peru, Wenezueli, Kolumbii, Hondurasie, Nikaragui, Gwatemali i USA.

Uczniowie kl. 4-6 uczyli się o krajach, w których mówi się po hiszpańsku, a uczestnicy koła j. hiszpańskiego poznali zwyczaje towarzyszące „Fiesta Nacional de España”.
A wy znaleźliście już wszystkie te gazetki? Zapraszamy do zwiedzania!