kspPXmAp0 Andrzejki 2017

Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze…

Według dawnych wierzeń noc świętego Andrzeja miała moc magiczną, pozwalającą zerknąć w przyszłość. Dzisiaj Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji… Tak było i w tym roku u nas w szkole. Uczniowie odkryli kim będą w przyszłości, co na nich czeka i co kryje się w woskowej figurze. Było dużo śmiechu i pozytywnych wibracji. Wszyscy zdecydowanie z optymizmem patrzą w przyszłość!  Dziękujemy Samorządowi za organizację Andrzejek!

Data: 30 listopada 2017 Kategoria: Ogólne