kspk6q597 Mikołajki 4b

Uczniowie klasy 4b obchodzili Mikołajki z przytupem i z językiem angielskim. Czwartoklasiści odwiedzili Centrum Zasobów Języka Angielskiego, a następnie skierowali się w stronę Fun Jump, gdzie skokom i niesamowitej radości nie było końca. Po osuszeniu włosów i zaspokojeniu pragnienia w drodze powrotnej uczniowie udali się do Pizzerii Bellini, gdzie spożyli wyborną pizzą. Językiem dominującym w dniu dzisiejszym był angielski, a znakiem rozpoznawczym wędrującej gromadki (zrobili 7 km!) był uśmiech od ucha do ucha!

Data: 6 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne