kspSIFzom Szlachetna Paczka- podsumowanie

Szanowni Państwo!

Udało nam się skompletować całą paczkę. Zebraliśmy 4820 zł. Za te pieniądze z panią Dyrektor zakupiłyśmy odzież, obuwie, żywność, chemię, gry dla dzieci, rower… Państwa hojność przeszła nasze największe oczekiwania. Dostaliśmy rower, tapety, zestaw do hybryd, gry, lampę, kuchenkę, niezliczoną ilość ubrań, produktów spożywczych. Pani Edyta dostanie również wparcie prawnicze – co jest bezcenne.

W piątek z przedstawicielami społeczności uczniowskiej – Anią, Vanessą i Hubertem oraz tatą Ani jedziemy do naszej rodziny wręczyć im prezenty. O szczegółach spotkania poinformujemy jak najszybciej 🙂

Dziękujemy bardzo za Państwa ciepło, ogromne serce, empatię i dobroć. To wraca!!!

Teraz pakujemy 🙂

Dorota Szczygieł