kspnKpQAk Święta Majowe – Starsi Młodszym

27.kwietnia uczniowie klasy 6a przedstawiali swoim młodszym kolegom ideę świąt majowych.

Starsi uczniowie doskonale wcielili się w role nauczyciela oraz przyjaciela, który cierpliwie wytłumaczy, sprawdzi poprawność wykonanego zadania lub utrwali wiadomości .

Oprócz wyjaśnienia czym są święta majowe było stworzenie w naszej szkole prawdziwe rodzinnej atmosfery.

Młodsi uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali starszych oraz byli dumni, że ktoś inny niż nauczyciel przygotował zajęcia.

Dla starszych to z kolei pomaga w radzeniu sobie ze stresem, ułatwia wystąpienia publiczne, poprawia komunikację i uczy współpracy.

Takie akcje w naszej szkole na pewno jeszcze się powtórzą.

Data: 27 kwietnia 2018 Kategoria: Ogólne