kspLCbGyg SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS 4-6

24 kwietnia odbył się finał Szkolnego Konkurs Recytatorskiego dla klas 4-6. Łącznie przed jury zaprezentowało się 21 uczniów. W tym roku tematem przewodnim recytowanych utworów była przyroda oraz uczucia i emocje w poezji. Komisja Konkursowa w składzie: Milena Malec (przewodnicząca jury), Małgorzata Wróblewska i Agata Judkowiak przyznała miejsca I, II i III.

W tym roku najlepsi okazali się: Leon Janowski (kl.4a) , Stanisław Dymny ( kl.4a), Kornel Karpiński (kl.5a) i Błażej Świderski ( kl.6a). Wszyscy oni zajęli miejsce pierwsze.

Drugie miejsce Komisja Konkursowa przyznała następującym uczniom: Adam Moskowicz (kl.4b), Stanisław Budziszewski (kl.4b), Natalia Wolny (kl.4b), Klaudia Szymańska (kl.4a), Hubert Kacperski (kl.6b), Matylda Waszkinel (kl.6a), Mateusz Kapłon (kl.6a), Michał Wróblewski (kl.6b) i Szymon Kamiński (kl.5a).

Trzecie miejsce przypadło w tym roku ośmiu uczniom. Zajęli je: Kacper Kurec (kl.4a), Marianna Śmigaj (kl.4b), Aleksandra Kuniszewska (kl.6a), Ignacy Sozański (kl.6b), Kalina Jadczyk (kl.6a), Jakub Kowalak (kl.6b), Karolina Ignatowicz (kl.6b) i Vanessa Rojewska (kl.6b).

Wszystkim uczestnikom finału serdecznie gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów!

Data: 7 maja 2018 Kategoria: Ogólne