kspsFVsIt Musical „Nowe szaty króla”

W poniedziałek 28.05. uczniowie kl.0-3 wybrali się do Multikina, gdzie obejrzeli fascynujący musical, w którym wiele momentów zachęcało do wspólnej zabawy, a także dawało niebanalny, odpowiedni do dzisiejszych czasów, morał i przesłanie edukacyjne. Śledząc losy rozkapryszonego króla i jego wiernej śmiesznej lamy, młodzi widzowie uświadomili sobie, że o wartości człowieka nie decyduje zasobność portfela, ani metka na ubraniu, ale to w jaki sposób traktujemy drugiego człowieka. Organizatorem przedstawienia był wrocławski Teatr Muzyczny „Forte”.

Data: 28 maja 2018 Kategoria: Ogólne