TAKa Dobranocka

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy mieli okazję przekonać się, jak wygląda szkoła nocą.

W piątkowy wieczór liczni chętni z klas IV-VI stawili się w szkole ze śpiworami, poduszkami i pluszakami do spania.

Po ponownym przyjściu do szkoły naszykowaliśmy sypialnie, a następnie poczęstowaliśmy się pysznym, sernikiem na zimno, który przygotowały dla nas Ewa i Zosia z 4b.

Gdy wszyscy byli już gotowi wyszliśmy poszaleć do parku.

Po harcach przyszła pora na kolację – w klasowych gronach delektowaliśmy się pyszną pizzą.

Po wieczornej toalecie rozłożyliśmy się wygodnie w sali gimnastycznej, która zamieniła się w salę kinową.

Obejrzeliśmy „Wielką Szóstkę” oraz „Duże Dzieci”.

Rano pobudka, wspólnie przygotowane śniadanie i niestety powrót…

Data: 9 czerwca 2018 Kategoria: Ogólne