POLIGLOTAK

Druga edycja konkursu POLIGLOTAK właśnie przeszła do historii! W naszej szkole gościliśmy uczniów z Polsko – Amerykańskiej Szkoły oraz Szczecin International School. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę w trakcie angielsko- niemieckiego quizu, pokazali swoje zdolności wokalne oraz artystyczne. Wysłuchaliśmy rewelacyjnych wykonań znanych przebojów- Dancing Queen, Another Brick in the Wall oraz Counting Stars. Jury w składzie: Pani Ewa Hendryk, Pani Małgorzata Świerczyńska, Pani Karolina Małecka oraz Pan Tomasz Obiała ogłosiło, iż trzecie miejsce zajęła Szczecin International School, drugie Szkoła Polsko-Amerykańska, a pierwsze w roku szkolnym 2018/19 przypadło Szkole Podstawowej TAK. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ciężką pracę włożoną w przygotowanie do konkursu, wspaniałym nauczycielom za wsparcie i przygotowanie uczniów oraz członkom jury za obecność oraz ciepłe słowa. Dziękujemy wszystkim patronom honorowym (Kuratorium w Szczecinie, Urzędowi Marszałkowskiemu, Uniwersytetowi Szczecińskiemu) oraz sponsorom nagród (Zarządowi Szkoły TAK, Wydawnictwu Mcmillan oraz Eigis). Bez Państwa wparcia nie udałoby się zorganizować takiej imprezy! Do zobaczenia w III edycji!

Data: 23 listopada 2018 Kategoria: Ogólne