kspd1dZ9K SZTAFETA NCDC BUSINESS RACE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 08.06.2019r drużyna reprezentująca naszą szkołę wzięła udział w sztafecie NCDC BUSINESS RACE.

Każdy zawodnik miał do pokonania dystans 4 kilometrów.

Nasz zespół tworzyli: Malwina Terpiłowska, Agnieszka Marosz, Józef Lichota oraz Piotr Lendzion.

Bieg NCDC Business Race odbył się w Szczecińskim Parku Kasprowicza. Jak podkreśla organizator – tegoroczna trasa była bardzo wymagająca, a warunki atmosferyczne nie ułatwiały zawodnikom bicia rekordów. Podczas wydarzenia – dla kibiców były przygotowane atrakcje: zamki dmuchane, festiwal baniek mydlanych itp.

Nasza szkoła oraz przedszkole przygotowały stanowisko dla dzieci na którym z pomocom naszych nauczycieli dzieci mogły robić wianki oraz indiańskie pióropusze, kolorować, brać udział w mini- sztafetach a także mogły oddać się w ręce pani Madzi i opuścić nasze stanowisko z przepięknie pomalowaną buzią!

Działo się dużo i była to bardzo energetyczna sobota!

Zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za tak fantastyczne reprezentowanie naszej placówki!

Data: 8 czerwca 2019 Kategoria: Ogólne