Prowadzimy nabór do zerówki, klasy pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl. 7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

Nabór do 7. klasy

 

Drogi Rodzicu – Nabór do klas siódmych

jeśli troszczysz się o wysoki poziom edukacji,  szukasz miejsca bezpiecznego i przyjaznego dla swojego dziecka, gdzie każdy może rozwijać swoje pasje i uzdolnienia, to nasza szkoła jest najodpowiedniejszym miejscem.

Od 25 lat tworzymy najlepsze warunki dla rozwoju młodego człowieka. Nasze atuty to nowocześnie wyposażony, bezpieczny budynek z systemem monitoringu i wielofunkcyjnym boiskiem-kortem tenisowym. Nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, sala komputerowa i sala gimnastyczna. Obecnie przystosowujemy sale lekcyjne do potrzeb pracowni specjalistycznych niezbędnych do realizacji programu nauczania.

W roku szkolnym 2018/2019 prowadzimy nabór do klasy VII dwujęzycznej. Stawiamy na wszechstronny rozwój uczniów z naciskiem na języki obce i na zrozumienie przyswajanej przez nich wiedzy. Zamiast rywalizacji proponujemy im efektywną współpracę.  Uczymy poszanowania do innych oraz uwagi i opiekuńczości wobec młodszych kolegów i koleżanek.

Oferujemy realizację podstawy programowej, wzbogaconej o fakultety dla tych uczniów, którzy będą chcieli rozwijać swoje uzdolnienia z różnych dziedzin. Oferujemy fakultety z biologii i chemii  dla uczniów, którzy planują  kontynuowanie nauki w klasach o profilu biologiczno-chemicznym, fakultety z matematyki i fizyki dla kontynuujących naukę w klasach o profilu matematyczno-fizycznym. Fakultety z języka polskiego to propozycja dla uczniów o uzdolnieniach humanistycznych a fakultet z informatyki dla pasjonatów nowych technologii.

Nasze grono pedagogiczne tworzą wykwalifikowani pedagodzy, wyspecjalizowani lektorzy, psycholog, logopeda, terapeuci, którzy są  bardzo dobrze przygotowani do pracy w zreformowanej szkole . Wszyscy nasi przedmiotowcy to nauczyciele, którzy pracują również w gimnazjach i znają specyfikę pracy z młodzieżą.

W klasie siódmej i ósmej będziemy rozwijać talenty naszych uczniów, nauczymy ich kreatywnego myślenia i przygotujemy  do życia w nowoczesnym świecie oraz do kontynuacji nauki w najlepszych szkołach średnich.

„W dobrej szkole nie dajemy dzieciom sufitu, każdy może podskoczyć tak wysoko jak potrafi” – Marzena Żylińska

Zapraszamy do naszej Szkoły.