Prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl. 7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

Nasze osiągnięcia

WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH I MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSÓW

ROK SZKOLNY 2016/2017

KONKURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUS”- SESJA JESIENNA:
  • Marek Grzymała Figura (kl.6a)- laureat
  • Oskar Victorini (kl.5b)-laureat

 

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „MULTITEST”:
  • Adam Bajzert(kl.6a)- laureat
  1. KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ.ZACHODNIOPOMORSKIEGO ( KONKURS KURATORYJNY):
  • Natalia Drzazga (kl.6a)- finalista
  • Marek Grzymała-Figura (kl.6a) – finalista
  1. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ANGLOFAN” ORGANIZOWANY PRZEZ LO5 W SZCZECINIE :
  • Adam Bajzert (kl.6a)- laureat
  • Marek Grzymała-Figura (kl.6a)- finalista
  1. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „SPADE” ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE– XII EDYCJA:
  • Marek Grzymała-Figura (kl.6a) – laureat ( III miejsce)
  • Adam Bajzert (kl.6a) – laureat ( IV miejsce)

 

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „GALILEO 2017”:
  • Oskar Victorini (kl.5b)- laureat
  • Adam Bajzert (kl.6a)- laureat
  • Szymon Kamiński (kl.4a)- wyróżnienie
  • Kornel Karpiński (kl.4a)- wyróżnienie
  • Vanessa Rojewska (kl5b)- wyróżnienie
  • Marek Grzymała-Figura (kl.6a)- wyróżnienie
  • Maja Arament (kl.6a)- wyróżnienie
  • Filip Grodecki (kl.6a)- wyróżnienie
  • Natalia Drzazga(kl.6a)- wyróżnienie
  • Kajetan Leciej (kl.6a)- wyróżnienie

 

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUS”- SESJA ZIMOWA:
  • Marek Grzymała Figura (kl.6a)- laureat
  • Adam Bajzert (kl.6a)- laureat
  • Oskar Victorini (kl.5b)-laureat
  • Mateusz Sekula (kl.6a)-laureat
  • Filip Grodecki (kl.6a)- laureat
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUSEK”- SESJA ZIMOWA:
  • Igor Masztalewicz (kl.3b)- laureat
  • Mikołaj Krzeszowiak (kl.3b)- laureat
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALBUS 2017”:
  • Szymon Kamiński (kl.4a)- laureat
  • Oskar Victorini (kl.5b)- laureat
  • Marek Grzymała-Figura (kl.6a)- laureat
  • Adam Bajzert (kl.6a)- laureat
  • Kornel Karpiński (kl.4a)- wyróżnienie
  • Anna Błońska (kl.5b)- wyróżnienie
  • Zuzanna Machałowska (kl.5a)- wyróżnienie
  • Hubert Kacperski (kl.5b)- wyróżnienie
  • Jakub Kowalak (kl.5b)- wyróżnienie
  • Vanessa Rojewska (kl.5b)- wyróżnienie
  • Jakub Rosiński (kl.5b)- wyróżnienie
  • Maciej Milchert (kl.5a)- wyróżnienie
  • Mateusz Sekula (kl.6a)-wyróżnienie
  • Natalia Drzazga(kl.6a)-wyróżnienie
  • Filip Grodecki (kl.6a)-wyróżnienie
  • Miłosz Sozański (kl.6a)-wyróżnienie
  • Magdalena Iwankiewicz (kl.6a)-wyróżnienie

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

KONKURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO:

  1. KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ.ZACHODNIOPOMORSKIEGO ( KONKURS KURATORYJNY):
  • Adam Bajzert (kl.6a)-finalista
  • Natalia Drzazga (kl.6a)-finalista
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUS”- SESJA ZIMOWA:
  • Adam Bajzert (kl.6a)- laureat

 

  1. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „SMYK” (konkurs drużynowy):
  • Dominika Koziarska (kl.3b), Kajetan Windak (kl.3a), Kacper Kurec (kl.3a)- 1.miejsce

 

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „GALILEO 2017”:
  • Hubert Kacperski (kl.5b)- laureat
  • Marek Grzymała-Figura (kl.6a)- laureat

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

KONKURSY POLONISTYCZNE:

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALFIK HUMANISTYCZNY”:
  • Hanna Tomala (kl.2c)- bardzo dobry wynik
  • Roksana Lew(kl.2c)- bardzo dobry wynik
  • Lena Kruszewska (kl.2c)- bardzo dobry wynik
  • Mikołaj Krzeszowiak (kl.3b)- bardzo dobry wynik
  • Szymon Kamiński (kl. 4a)- bardzo dobry wynik
  • Marek Grzymała-Figura (kl.6a)- bardzo dobry wynik
  • Natalia Drzazga (kl.6a)- dobry wynik

  1. WOJEWÓDZKI KONKURS „MALI MISTRZOWIE JĘZYKA”

pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty:

  • Szymon Kamiński ( kl.4a)- finalista
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „GALILEO 2017”:
  • Oskar Victorini (kl.5b)- wyróżnienie
  • Adam Bajzert (kl.6a)- wyróżnienie
  • Natalia Drzazga (kl.6a)- wyróżnienie
  1. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS 1-3

W PRZĘSOCINIE:

  • Stanisław Dymny ( kl. 3a ) – I miejsce

  • Kacper Kurec ( kl. 3a ) – II miejsce

  • Maja Korytkowska (kl.2a) – III miejsce

  • Adam Moskowicz ( kl.3b ) – wyróżnienie

  1. XVI KONKURS HUMANISTYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OSWIATY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LO:
  • Natalia Drzazga ( kl. 6a)- laureat
  • Filip Wojcieszak (kl.6a)- finalista
  1. KONKURS HUMANISTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ GIMNAZJUM KATOLICKIE:
  • Adam Bajzert (kl.6a) – laureat ( II miejsce)
  • Natalia Drzazga (kl.6a)- laureat ( VI miejsce
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALBUS 2017”:
  • Szymon Kamiński (kl.4a)- wyróżnienie
  • Franciszek Bekier (kl.5b)- wyróżnienie
  • Oskar Victorini (kl.5b)- wyróżnienie
  • Hubert Kacperski (kl.5b)- wyróżnienie
  • Adam Bajzert (kl.6a)- wyróżnienie
  • Natalia Drzazga (kl.6a)- wyróżnienie

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

KONKURSY PRZYRODNICZE:

  1. V KONKURS PRZYRODNICZY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OSWIATY ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LO:
  • Kajetan Leciej (kl.6a)- finalista

 

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „GALILEO 2017”:
  • Szymon Kamiński (kl.4a)- laureat
  • Jakub Kowalak (kl.5b)- laureat
  • Adam Bajzert (kl.6a)- laureat
  • Franciszek Bekier (kl.5b)- wyróżnienie
  • Oskar Victorini (kl.5b)- wyróżnienie
  • Maciej Milchert (kl.5a)- wyróżnienie
  • Natalia Drzazga (kl.6a)- wyróżnienie
  • Marek Grzymała-Figura (kl.6a)- wyróżnienie
  • Kajetan Leciej (kl.6a)- wyróżnienie

 

  1. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY DLA KL. 1-3 ORGANIZOWANY PRZEZ SP „SŁONECZNA” ( KONKURS DRUŻYNOWY ):

I miejsce zajęła drużyna w składzie :

  • Dawid Zabłocki (kl.1a)
  • Hanna Tomala (kl. 2c)
  • Kajetan Windak (kl.3a)
  • Igor Masztalewicz (kl.3b)

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

KONKURSY MATEMATYCZNE:

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALFIK MATEMATYCZNY”:
  • Igor Masztalewicz ( kl.3b) -bardzo dobry wynik
  • Kacper Kurec (kl.3a) – dobry wynik
  • Szymon Kamiński (kl.4a) – bardzo dobry wynik
  • Kornel Karpiński (kl.4a) – dobry wynik
  • Oskar Victorini (kl.5b) – bardzo dobry wynik
  • Michał Jaroszek (kl.5a) – dobry wynik
  1. KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ.ZACHODNIOPOMORSKIEGO ( KONKURS KURATORYJNY):
  • Natalia Drzazga (kl.6a)- etap wojewódzki

 

  1. MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”:
  • Zuzanna Łuc (kl.2c)- wyróżnienie
  • Szymon Kamiński (kl.4a)- wyróżnienie
  • Michał Jaroszek (kl5a)- wyróżnienie
  • Adam Bajzert (kl.6a)- wyróżnienie

………………………………………………………………………………………………………..

KONKURSY RELIGIJNE:

1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNE”:

  • Marek Grzymała –Figura ( kl.6a) – wyróżnienie
  • Kordian Goduński ( kl. 6a) – wyróżnienie
  • Natalia Drzazga ( kl. 6a) – wyróżnienie

………………………………………………………………………………………………………..

KONKURSY WOKALNE:

  1. XVII MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ:
  • Maja Korytkowska (kl.2b)- III miejsce

 

  1. WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY:

  • Amelia Bencych (kl.2c)- wyróżnienie


WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH I MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSÓW

 ROK SZKOLNY 2015/2016 

KONKURSY  JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUS”- SESJA JESIENNA:
  • Natalia Drzazga (kl.5a)- laureat
  • Adam Bajzert   (kl.5a)- laureat
  • Mateusz Sekula (kl.5a)- laureat
  • Marek Grzymała Figura (kl.5a)- laureat
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „MULTITEST”:
  • Natalia Drzazga (kl.5a)- laureat
  • Adam Bajzert(kl.5a)- laureat
  • Stanisław Paszczak(kl.6b)- laureat
  • Maciej Sroczyński(kl.6b)- laureat
  • Dawid Kurzawa(kl.6b)- laureat
  • Mateusz Sekula(kl.5a)- wyróżnienie
  • Bianka Falco(kl.5a)- wyróżnienie
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ENGLISH HIGH FLIER”:
  • Adam Bajzert (kl. 5a)- bardzo dobry wynik
  • Natalia Drzazga (kl. 5a)- bardzo dobry wynik
  • Marek Grzymała-Figura (kl. 5a) -bardzo dobry wynik
  • Filip Grodecki (kl. 5a) -bardzo dobry wynik
  • Kajetan Leciej (kl. 5a)- bardzo dobry wynik
  • Maja Arament (kl. 5a) – dobry wynik
  1. KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ.ZACHODNIOPOMORSKIEGO ( KONKURS KURATORYJNY):
  • Maciej Sroczyński (kl.6b)- laureat
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUS”- SESJA ZIMOWA:
  • Adam Bajzert (kl.5a)- laureat
  • Marek Grzymała- Figura (kl.5a)- laureat
  • Kajetan Leciej (kl.5a)- laureat
  • Natalia Drzazga (kl.5a)- laureat
  • Filip Grodecki (kl.5a)- laureat
  • Maciej Sroczyński (kl.6b)- laureat
  • Agnieszka Machlańska (kl.6a)- laureat
  • Stanisław Paszczak (kl.6b)- laureat
  • Dawid Kurzawa(kl.6b)- laureat
  • Julia Akińcza (kl.6a)- laureat
  • Małgorzata Lipińska (kl.6b)- laureat
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „GALILEO 2016”:
  • Adam Bajzert (kl.5a)- laureat
  • Natalia Drzazga(kl.5a)-laureat
  • Hanna Piechowiak (kl.5a)- laureat
  • Magdalena Iwankiewicz (kl.5a)- laureat
  • Bianka Falco (kl.5a)- laureat
  • Maciej Sroczyński (kl.6b)- laureat
  • Miłosz Sozański (kl.5a)- wyróżnienie
  • Marek Grzymała-Figura (kl.5a)- wyróżnienie
  • Kajetan Leciej (kl.5a)- wyróżnienie
  • Mateusz Sekula (kl.5a)- wyróżnienie
  • Maciej Mrugowski (kl.5a)- wyróżnienie
  • Stanisław Paszczak (kl.6b)- wyróżnienie
  • Dawid Kurzawa (kl.6b)- wyróżnienie
  • Amelia Lasek (kl.6a)- wyróżnienie
  • Jowita Cieślak (kl.6b)- wyróżnienie

 

KONKURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO:

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „MULTITEST”:
  • Kajetan Leciej (kl.5a)- laureat
  • Martyna Waszkinel (kl.6b)- laureat
  • Ewa Jakubowska (kl.6b) – laureat
  • Jakub Masny (kl.6b)- laureat
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUS”- SESJA JESIENNA:
  • Marcel Lobermajer (kl.6a)- laureat
  • Jowita Cieślak (kl.6b)- laureat
  • Martyna Waszkinel (kl.6b)- laureat
  • Dominika Nowaczewska (kl.6b)- laureat
  • Ewa Jakubowska (kl.6b)- laureat
  • Krzysztof Kulka (kl.6b)- laureat
  • Małgorzata Lipińska (kl.6b)- laureat
  1. KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ.ZACHODNIOPOMORSKIEGO ( KONKURS KURATORYJNY):
  • Jowita Cieślak (kl.6b)- laureat
  • Dominika Nowaczewska (kl.6b)- laureat
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUS”- SESJA ZIMOWA:
  • Marcel Lobermajer (kl. 6a)- laureat

 

KONKURSY POLONISTYCZNE:

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALFIK HUMANISTYCZNY”:
  • Mikołaj Krzeszowiak (kl.2b)- bardzo dobry wynik
  • Szymon Kamiński (kl. 3a)- bardzo dobry wynik
  • Oskar Victorini (kl.4b)- dobry wynik
  • Jakub Kowalak(kl.4b)- dobry wynik
  1. I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM:
  • Maciej Sroczyński (kl.6b)- 2.miejsce
  • Szymon Kamiński (kl.3a)- 3.miejsce
  1. WOJEWÓDZKI KONKURS „MALI MISTRZOWIE JĘZYKA” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej  i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty:
  • Marek Grzymała – Figura (kl. 5a)- finalista
  • Natalia Drzazga ( kl.5a) – finalista
  • Adam Bajzert (kl. 5a) – finalista
  • Stanisław Paszczak ( kl. 6b) – finalista
  • Amelia Lasek ( kl. 6a) – finalista
  • Maciej Sroczyński ( kl. 6b) – finalista
  1. KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ.ZACHODNIOPOMORSKIEGO ( KONKURS KURATORYJNY):
  • Martyna Waszkinel (kl.6b)- finalista
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „GALILEO 2016”:
  • Oskar Victorini (kl.4b)- laureat
  • Agnieszka Machlańska (kl.6a)- laureat
  • Amelia Lasek (kl.6a)- laureat
  • Jakub Kowalak (kl.4b)- wyróżnienie
  • Kacper Janowicz (kl.4b)- wyróżnienie
  • Maciej Mrugowski (kl.5a)- wyróżnienie
  • Adam Bajzert (kl.5a)- wyróżnienie
  • Martyna Waszkinel (kl6b)- wyróżnienie
  • Małgorzata Lipińska (kl.6b)- wyróżnienie
  1. XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ”:
  • Kacper Kurec (kl.2a)- finalista
  • Krzysztof Kulka (kl.6b)- finalista
  1. X OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „Z ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ”:
  • Kacper Kurec (kl.2a)- finalista
  • Natalia Drzazga (kl.5a)- finalista

KONKURSY PRZYRODNICZE:

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY „MULTITEST”:
  • Adam Bajzert (kl.5a)- laureat
  • Kajetan Leciej (kl. 5a)- laureat
  • Natalia Drzazga (kl. 5a)- laureat
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUS”- SESJA JESIENNA:
  • Hubert Kacperski (kl.4b)- laureat
  • Karolina Ignatowicz(kl.4b)- laureat
  • Maciej Sroczyński (kl. 6b)- laureat
  • Ewa Jakubowska (kl.6b)- laureat
  1. OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZYRODNICZA „PIONIER”:
  • Marek Grzymała Figura (kl.5a)- wyróżnienie
  • Kajetan Leciej(kl.5a)- wyróżnienie
  • Hanna Piechowiak(kl.5a)- wyróżnienie
  • Adam Bajzert(kl.5a)- wyróżnienie
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „PINGWIN”:
  • Oskar Victorini (kl. 4b)- wyróżnienie
  • Adam Bajzert (kl. 5a)- wyróżnienie
  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „GALILEO 2016”:
  • Oskar Victorini (kl.4b)- laureat
  • Hubert Kacperski (kl.4b)- laureat
  • Jakub Masny (kl.6b)- laureat
  • Kacper Janowicz (kl. 4b)- wyróżnienie
  • Karolina Ignatowicz (kl.4b)- wyróżnienie
  • Franciszek Bekier (kl.4b)-wyróżnienie
  • Maciej Milchert (kl.4a)- wyróżnienie
  • Adam Bajzert (kl.5a)- wyróżnienie
  • Maciej Sroczyński (kl. 6b)- wyróżnienie

 

KONKURSY MATEMATYCZNE:

  1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALFIK MATEMATYCZNY”:
  • Szymon Kamiński (kl. 3a)- bardzo dobry wynik
  • Stanisław Dymny (kl. 2a)- dobry wynik
  • Mikołaj Krzeszowiak ( kl. 2b)- bardzo dobry wynik
  • Natalia Drzazga (kl. 5a)- bardzo dobry wynik
  • Stanisław Paszczak (kl. 6b)- bardzo dobry wynik
  1. MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”:
  • Maciej Sroczyński (kl.6b)- wyróżnienie
  • Jakub Masny (kl.6b)- wyróżnienie
  • Szymon Kamiński (kl.3a)- wyróżnienie

osiagniecia1
osiagniecia2
osiagniecia3

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW - tabelaryczne zestawienie najważniejszych konkursów