Test

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Brawo!!! - Dnia 08.04.2024r., uczennica klasy 5b wystąpiła w Operze na Zamku w Szczecinie w spektaklu baletowym  pt. „Fairy Doll”  jako lalka japońska Solo. Wielkie brawa 🙌!!!
Św. Patryk - W dniu Św. Patryka uczniowie klasy 6 dzielnie próbują swoich sił w tradycyjnych tańcach irlandzkich 🍀
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych 🐣🐰
Basen - Dziś podczas zajęć na basenie klas 4-8, Zajączek zorganizował gry i zabawy.
6a - Dziś uczniowie klasy 6a opisywali na lekcji niemieckiego swoje pokoje , wyśmienicie nam to wyszło a pokoje są naprawdę interesująco urządzone 🇩🇪🙂
1c - Zajączek tuż,tuż...  Z tego powodu u nas kreatywnie i twórczo ,w atmosferze radości i ekscytacji.
Nagroda - Nagroda
#labolatoriaprzyszlosci
Przygotowanie ozdób Wielkanocnych na zajęciach techniki. Uczniowie ozdabiali jajka i wykonywali stroiki śwoąteczne.
#labolatoriumprzyszlosci
Na lekcji techniki uczniowie klasy 6b, w ramach zajęć krawieckich szyli urocze czapeczki na jajka wielkanocne
#labolatoriumprzyszlosci
Pierwszy Dzień Wiosny - Wiosenny pokaz mody w klasach 4-8.
Load more