Prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl. 7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

ksptVRfCQ Mikołajki klas 2-3 na pływalni

Mikołajki klas 2-3 na pływalni read more

Data: 13 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne

kspIzA9vI Szlachetna Paczka- wizyta u Rodziny

  Drodzy Rodzice i Uczniowie!   W piątek udaliśmy się do naszej Rodziny z prezentami. Było to magiczne, ciepłe i bardzo wzruszające spotkanie. Wiktor i Olek bardzo ucieszyli się z prezentów. Ciężko znaleźć słowa, by opisać co się tam wydarzyło. Nasza Rodzina dostała od nas oprócz tych wszystkich wspaniałości wsparcie i mnóstwo pozytywnej energii . […] read more

Data: 11 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne

ksp945RUZ OLIMPUS JESIEŃ

Z wielką przyjemnością, informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu przedmiotowego z języka angielskiego OLIMPUS JESIEŃ. Serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów dla: Dominiki Koziarskiej (4b) Maksa Rabiega-Lange (4a) Szymona Kamińskiego (5a) Oskara Victorini (6b) Gratulacje!!! read more

Data: 11 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne

kspdtC2Yy Mikołajkowy Turniej Koszykówki

Dnia 08.12.17r. odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Koszykówki klas IV-VI ,do którego zgłosiły się 4 drużyny. read more

Data: 8 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne

kspAi53CD Mikołajki kl. 0-3 w Pleciudze

W piątek 08.12.2017 klasy 0-3 wybrały się do Teatru Lalek Pleciuga. Obejrzały tam przedstawienie pt. „(Nie)idealne święta”. Po zakończeniu spektaklu na scenie pojawił się Święty Mikołaj, który sprawdzał, czy dzieci znają świąteczne wiersze i kolędy. Następnie nadeszła długo oczekiwana chwila- rozdanie prezentów. Wszyscy uczniowie bardzo cieszyli się z upominków! read more

Data: 8 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne

kspBACVWn MIKOŁAJKI W FUN JUMP

7 grudnia klasa 6b wybrała się wraz z wychowawcą do Rodzinnego Parku Rozrywki Fun Jump. Tam szóstoklasiści przez ponad godzinę bawili się na wszystkich dostępnych atrakcjach. Dużym powodzeniem cieszyły się baseny wypełnione gąbkami, dzięki którym najbardziej skomplikowane akrobacje stały się możliwe i bezpieczne. Uczniowie ćwiczyli też salta zakończone rzutami do kosza. Zabawa w Fun Jump […] read more

Data: 7 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne

kspSIFzom Szlachetna Paczka- podsumowanie

  Szanowni Państwo!   Udało nam się skompletować całą paczkę. Zebraliśmy 4820 zł. Za te pieniądze z panią Dyrektor zakupiłyśmy odzież, obuwie, żywność, chemię, gry dla dzieci, rower… Państwa hojność przeszła nasze największe oczekiwania. Dostaliśmy rower, tapety, zestaw do hybryd, gry, lampę, kuchenkę, niezliczoną ilość ubrań, produktów spożywczych. Pani Edyta dostanie również wparcie prawnicze – […] read more

Data: 7 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne

ksp8WiwnW Smyk 2017

  Szkolne eliminacje do konkursu SMYK organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 51 dnia 14.12.2017r. z języka angielskiego wygrali uczniowie z klasy 3a: Aleksandra Fabian, Maja Korytkowska oraz Maks Haenel, z kolei z języka niemieckiego wygrali: Maja Korytkowska, Ewa Ciszek oraz Bartek Kacperski.     Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!   read more

Data: 7 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne

kspk6q597 Mikołajki 4b

Uczniowie klasy 4b obchodzili Mikołajki z przytupem i z językiem angielskim. Czwartoklasiści odwiedzili Centrum Zasobów Języka Angielskiego, a następnie skierowali się w stronę Fun Jump, gdzie skokom i niesamowitej radości nie było końca. Po osuszeniu włosów i zaspokojeniu pragnienia w drodze powrotnej uczniowie udali się do Pizzerii Bellini, gdzie spożyli wyborną pizzą. Językiem dominującym w […] read more

Data: 6 grudnia 2017 Kategoria: Ogólne

kspKIzhhI Kuratoryjny Konkurs z Języka Niemieckiego

W listopadzie aż 6 uczniów: Victorini Oskar,Machałowska Zuzanna,Grygiel Aleksander, Kacperski   Hubert, Waszkinel Matylda, i Grygiel Maks reprezentowało naszą szkołę w Kuratoryjnym Konkursie z Języka Niemieckiego w etapie rejonowym. read more

Data: 30 listopada 2017 Kategoria: Ogólne