Prowadzimy nabór do zerówki, klasy pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl. 7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

kspUVXMXv Walentynkowy Turniej Sztafetowy klas 4

Dziś z okazji Dnia Zakochanych w naszej szkole odbył się „WALENTYNKOWY TURNIEJ SZTAFETOWY KL IV”. Podczas zawodów atmosfera była przyjacielska, więc nie było przegranych. Byli sami WYGRANI. A oto   fotorelacja. read more

Data: 14 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspgdvfPF Leśna Sobota

W sobotę 10 lutego wędrowaliśmy po Puszczy Wkrzańskiej. Szliśmy szlakiem żółtym im. Ireny i Karola. Po drodze podziwialiśmy urokliwe miejsca i ośnieżoną przyrodę. read more

Data: 10 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspygK5xq Dzień Babci i Dziadka – klasa 3c

Data: 9 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

ksp8zrzQE Dzień Babci i Dziadka- klasa 3b

Data: 9 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspsfJCTg Dzień Babci i Dziadka – klasa 3a

Data: 9 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspkLq2jC Dzień Babci i Dziadka – klasa 2a

Data: 9 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspZ6FYFk Dzień Babci i Dziadka- klasa 1a

W piątek 09.02.2018 klasy 1-3 świętowały Dzień Babci i Dziadka. Uczniowie zaprezentowali się w inscenizacjach, a także śpiewali piosenki w języku hiszpańskim, angielskim, niemieckim i polskim. Oprócz tego wnuczkowie i wnuczki specjalnie dla Babć i Dziadków zatańczyli układ w rytmie disco, po czym wspólnie z zaproszonymi gośćmi zatańczyli pięknego walczyka. Zwieńczeniem spotkań było tradycyjne „Sto […] read more

Data: 9 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspntwPgE Drugi tydzień ferii

Drugi tydzień ferii uczestnicy naszych półkolonii spędzili pod znakiem spotkań z kulturą. Odwiedziliśmy miejsca, w których kultura i edukacja łączy się z rozrywką: muzeum, kino, teatr, bibliotekę. W Muzeum Techniki zainteresowanie wzbudziły eksponaty z dziejów szczecińskiej motoryzacji, a także wystawa dotycząca historii rowerów. W Teatrze Lalek „Pleciuga” uczniowie obejrzeli przedstawienie „Balbaryk i Złota Piosenka” wg […] read more

Data: 26 stycznia 2018 Kategoria: Ogólne

00_herb_podpis_patronat_pion POLIGLOTAK

Szanowni Nauczyciele  języka angielskiego oraz niemieckiego Szkoła Podstawowa TAK serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGIELSKIEGO ORAZ NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO POLIGLOTAK            Konkurs jest objęty Patronatem Honorowym przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza oraz British Council. Konkurs  jest skierowany do uczniów klas 6, uczęszczających […] read more

Data: 22 stycznia 2018 Kategoria: Ogólne

ksphNTpHK Program Insta.Ling w naszej szkole

W roku szkolnym 2017/2018 Nasza Szkoła przystąpiła do IX i X Edycji Programu Insta.Ling. Do Programu dołączyły grupy z klas 3-6. Program pomaga uczniom w skutecznej nauce słówek z języka angielskiego. Pracę uczniów będą koordynować nauczyciele języka angielskiego oraz niemieckiego. Czym jest Program Insta.Ling dla Szkół? Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz […] read more

Data: 22 stycznia 2018 Kategoria: Ogólne