Prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl. 7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.

O nas

Szkoła Podstawowa „TAK” powstała w 1991 roku jako jedna z pierwszych niepublicznych placówek w Szczecinie.

Organem prowadzącym jest SZKOŁA TAK 2 sp. z o.o.

Szkoła dba o wszechstronny rozwój każdego dziecka. U nas uczniowie rozwijają swoje uzdolnienia kierunkowe, językowe i artystyczne. Uczniowie uczęszczają na liczne koła zainteresowań i osiągają znaczące sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Każdego roku nasi szóstoklasiści zdobywają bardzo wysokie średnie w testach kompetencji, a absolwenci kontynuują naukę w renomowanych gimnazjach.

Szkoła oferuje również pomoc uczniom z dysleksją i pomaga w przezwyciężaniu trudności szkolnych.

Naszym uczniom zapewniamy bezpieczeństwo i panującą w szkole przyjazną atmosferę.

Nasze placówki:

Placówka przy ul. Broniewskiego