Francja 2022

Francja2022

W październiku 2022 roku Dyrekcja naszego Przedszkola i Szkoły wraz z nauczycielką języka angielskiego i hiszpańskiego miały możliwość udziału w akcji job-shadowing w szkole Lycée Jean Jaurès w miejscowości St. Clément de Rivière.

Przez 3 dni Panie obserwowały zajęcia w szkole oraz pracę administracji, a po południu zwiedzały okolicę Montpellier i poznawały kulturę Francji.

Obejrzyj zdjęcia z całego pobytu.

Szkocja 2022

Szkocja2022

W czerwcu 2022 roku czternastu naszych nauczycieli oraz pani Dyrektor Milena Malec wzięli udział w akcji KA 1 Erasmus +, która została sfinansowana przez PO WER.

Nasze grono pedagogiczne przez 10 dni uczestniczyło w szkoleniach językowych, metodycznych oraz informatycznych organizowanych przez Szkołę Inlingua Edynburg.

Następnie, po ośmiogodzinnych zajęciach, mieli możliwość poznania kultury oraz zwiedzenia najważniejszych atrakcji turystycznych w Edynburgu i okolicach.

Obejrzyj zdjęcia z całego pobytu.