Prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl. 7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.

Oferta edukacyjna

Oferta szkoły podzielona jest na zajęcia obowiązkowe i dodatkowe. Szczegółową ilość zajęć edukacyjnych określamy w planach zajęć w każdym roku szkolnym. W zależności od potrzeb i zainteresowań naszych uczniów modyfikujemy i udoskonalamy nasze propozycje edukacyjne.

Oferujemy kształcenie w klasach dwujęzycznych.

KLASA PIERWSZA DWUJĘZYCZNA

realizowane zajęcia i świadczenia:

• opieka w godzinach od 7:00 do 17:00
  • nauka 3 języków obcych: język angielski, język niemiecki, język hiszpański
  • matematyka na wesoło
  • podstawy przedsiębiorczości z programem CHA-CHING
  • gimnastyka korekcyjna
  • wychowanie fizyczne
  • pływanie
  • tenis
  • zajęcia plastyczne
  • rytmika z muzyką
  • zajęcia komputerowe
  • pozalekcyjne zajęcia świetlicowe
  • zajęcia dla dzieci zdolnych

Młodszych uczniom klas 1-3 oferujemy bogaty wachlarz zarówno przedmiotowych kół zainteresowań, jak również gry planszowe, sportowe, językowe, łamigłówki matematyczne, zabawy z kaligrafią, spotkania z przyrodą, warcaby, szachy, zajęcia plastyczne, sportowe (w tym piłka nożna, łyżwy) oraz przygotowanie do testu trzecioklasisty.

Uczniom klas 4-8 poza licznymi kołami przedmiotowymi proponujemy warsztaty artystyczne, teatralne, gry planszowe i łamigłówki, szachy, warcaby, gry i zabawy sportowe (w tym piłka nożna, łyżwy).

Dla zainteresowanych uczniów proponujemy pakiety zajęciowe, dodatkowo płatne:

Pakiety sportowe:

• Tenisowy realizowany jako dwa zajęcia tygodniowo w grupie rówieśniczej przez cały rok szkolny
  • Gimnastyczny realizowany w grupie jako dwa zajęcia gimnastyki korekcyjnej tygodniowo przez cały rok szkolny
  • Funny Judo realizowany jako jedne zajęcia tygodniowo przez cały rok szkolny
  • Robotyka realizowany jako jedne zajęcia tygodniowo przez cały rok szkolny

Pakiety językowe:

• Język angielski realizowany jako dwa zajęcia tygodniowo w grupie rówieśniczej przez cały rok szkolny
  • Język niemiecki realizowany jako dwa zajęcia tygodniowo przez cały rok szkolny
  • Język hiszpańskirealizowany jako dwa zajęcia grupowe tygodniowo przez cały rok szkolny
  • Język włoski realizowany jako dwa zajęcia tygodniowo przez cały rok szkolny.

Pakiet rozwijający:

• Szkolna Akademia Nauki realizowane jako dwa zajęcia tygodniowo w grupie rówieśniczej przez cały rok szkolny.